- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Elektronická úřední deska DigiDay opravdu není jen nějaká “telka” a navíc má nejnižší spotřebu na trhu

Před nedávnem telefonoval kolega z obchodního oddělení společnosti DigiDay starostovi jedné tuzemské obce. Při rutinní otázce, zda v místě uvažují o pořízení elektronické úřední desky, z úst starosty zaznělo: “Vždyť je to jen taková telka, kterou umí nainstalovat na zeď každý šikovný ajťák.”

Pojďme si říct, jak je to doopravdy

Elektronická úřední deska od DigiDay skvěle propojuje technologie a efektivní zveřejňování informací. Právě tohle hraje v dnešní digitální době stále důležitější roli ve všech oblastech našeho života. Proto se i veřejná správa snaží využívat moderní technologické nástroje ke zlepšení komunikace s občany.

Jedním z takových nástrojů jsou elektronické úřední desky a LED panely, které nahrazují tradiční papírové dokumenty ve skleněných vitrínách, a to především díky svým technickým vlastnostem a interaktivitě.

Zde je důležité si uvědomit, že elektronické úřední desky opravdu nejsou pouhými obyčejnými televizními obrazovkami. Naopak, tyto displeje musí být vyrobeny s ohledem na specifické použitíprostředí veřejných prostranství.

Právě proto je nezbytnou vlastností úředních desek společnosti DigiDay úprava proti vandalům zvaná ANTIVANDAL. Díky ní jsou úřední desky této společnosti odolné vůči neoprávněnému mechanickému zásahu a pokusům o poškození. Úprava ANTIVANDAL znamená, že finální vrstva je ze speciálních materiálů. Ty není možné, narozdíl od surových plechů a nerezových desek, poškrábat. Všechny hrany úředních desek od DigiDay jsou bezpečné a zaoblené. O desku se díky tomu nikdo neporaní.

Další důležitou vlastností, kterou se elektronická úřední deska liší od obyčejných televizí, je schopnost provozu v různých povětrnostních podmínkách. LED displeje LG používané v DigiDay snáší extrémní teploty od mínus 40 až po plus 75 stupňů Celsia. Proto je jejich nasazení možné v různých klimatických podmínkách a také širokém spektru prostředí.

Obě tyto vlastnosti zajišťují, že zařízení od DigiDay bude dlouhodobě fungovat bez potřeby častých oprav či výměn. Nesmíme zapomenout na originální software LEDWARE používaný v úředních deskách DigiDay.

Průkopnickým prvkem úředních desek DigiDay, o kterém už jsme se zmínili, je používání poslední modelové řady obrazovek LG s nejnižší spotřebou elektrické energie na trhu, které jsou vybaveny dotykovou technologií. Díky dotykovému displeji mohou občané přímo na úředních deskách vyhledávat informace, procházet různé sekce, přečíst si aktualizace veřejných oznámení, událostí, nebo si prohlížet mapy měst.

PR článek

Další články autora