- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

vivo X90 Pro: nejlepší fotomobil současnosti míří na český trh

Nejnovější smartphone vivo X90 Pro se svojí výbavou a fotografickými schopnostmi rozhodně nedrží zpátky. Naprosto odmítá dělat kompromisy, pokud jde o kvalitu fotografií a nabízí jednoduše to nejlepší, co je v současnosti na trhu fotomobilů k dispozici.

Nový vivo X90 Pro je doslova splněným snem všech nadšenců do digitální fotografie pořizované prostřednictvím mobilního telefonu. Zadní straně smartphonu kraluje velké oko, skrývající 50Mpx hlavní fotoaparát spolu s 50Mpx portrétním a 12Mpx ultra širokým fotoaparátem a dalšími doplňkovými senzory pro co nejlepší kvalitu každého záběru. Celou sadu chrání před poškozením odolné sklo Corning Gorilla Glass. X90 Pro staví na silných stránkách svého předchůdce v oblasti fotografování a natáčení při slabém osvětlení a v noci. V porovnání s modelem X80 Pro ale nabízí vyšší citlivost na světlo a dokonalejší stabilizaci obrazu.

Ve spolupráci se společnosti ZEISS vznikla také celá řada doplňkových funkcí a nastavení uživatelského rozhraní fotoaparátu, se kterými máte téměř neomezené možnosti, jak využít výkonný fotoaparát tohoto smartphonu. Za zmínku stojí například speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, funkce Zero-Shutter-Lag Motion Snapshot pro dokonalé zmrazení pohybu nebo také kreativní efekty ZEISS Cine-flare Portrait či ZEISS Miniature Effect.

Výkon dvou procesorů nejen pro hraní her

Nový vivo X90 Pro je prvním chytrým telefonem v Evropě, který je vybaven platformou MediaTek Dimensity 9200. Tato efektivní a vyvážená čipová sada umožňuje ve spojení s čipem vivo V2 novému §modelu X90 Pro dosáhnout skóre v benchmarku AnTuTu až 1,26 milionu. Toto spojení také zlepšuje grafický výkon telefonu, což v kombinaci s funkcí Ray Tracing a 120Hz obnovovací frekvencí displeje dává vynikající základ pro všechny uživatele, kteří si rádi zahrají hry i na mobilu.

Obecně je OLED displej telefonu vyladěn tak, aby na své 6,78palcové mírně zakřivené ploše poskytl co největší pohodlí a nejvěrnější vykreslení barev. Navíc je vyrobený z nového luminiscenčního materiálu, který účinně redukuje modré světlo pro ochranu vašich očí i při dlouhém používání.

Pro bezproblémový chod telefonu i při vysokém výkonu je důležitý také systém chlazení. Celková chladící plocha telefonu se skládá ze struktury až 24 vrstev pro odvod tepla z procesoru do rámu telefonu, takže se nemusíte bát přehřívání vnitřních komponent.

Zcela nové úrovně dosahuje vivo X90 Pro také v rychlosti nabíjení díky zapojení 120W Dual-Cell FlashCharge. V rychlém režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani tzv. vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut. Smartphone také podporuje známé 50W bezdrátové nabíjení FlashCharge, které bylo představeno u loňského modelu X80 Pro.

Atraktivní cena a sluchátka jako dárek

Nový smartphone vivo X90 Pro se v Česku prodává v černém provedení u maloobchodních prodejců za atraktivní cenu 26 999 Kč. Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.

PR článek

Další články autora