- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Proč se vyplatí nákup repasovaného notebooku?

Bez notebooku se neobejdou různá povolání. Používáte jej i doma. Nabízí celou řadu výhod. Je skladný, nezabírá tolik místa jako klasický stolní počítač, snadno jej přemístíte a můžete přenášet.

Můžete díky němu kdekoli, vyřizovat pracovní i soukromé záležitosti. Díky baterii vám vydrží fungovat několik hodin bez nutnosti zapojení do elektrické sítě. Není k němu potřeba externí monitor.

Notebook využijete jak v kancelářích pro plnění pracovních povinností, tak i v domácnosti – na zábavu, online nakupování, vyřizování soukromé korespondence. Je šikovným pomocníkem pro výuku dětí.

Nový nebo použitý notebook?

I použitý notebook vám dobře poslouží. Jen je potřeba si rozmyslet, kde a jaký model si chcete pořídit. Ideální je zakoupit si notebook repasovaný. Proč ne z bazaru?

Tam nemusí být vždy dostatečně známý jeho původ. Nemusíte dostat dostatečnou záruku a ani neznáte jeho kvalitu. Také jeho nižší cena rozhodně nemusí znamenat dobrý kup.

Co znamená repasovaný notebook?

V žádném případě se nejedná o notebook poškozený nebo s vadami. Také to není žádný zastaralý přístroj.

Velmi často má původ ve velkých firmách nebo v bankovním sektoru, někdy se jedná o modely, u kterých je ukončený operativní leasing. Jednotlivé kousky jsou velmi kvalitní a s dokonalým výkonem. Také poskytují dobrou výbavu a kvalitní provedení.

Jsou dostatečně odolné. Notebooky zkontroluje a znovu uvede do provozu odborník nebo přímo výrobce. Nemusíte se tedy obávat, že nebudou funkční. Také jejich cena je velmi příznivá. Mnohdy získáte velmi kvalitní kousek za zlomek ceny, kterou byste zaplatili za stejný, ale úplně nový model.

Proč si pořídit repasovaný notebook?

Zarepasovaný notebookušetříte finanční prostředky, neboť za něj dáte mnohem nižší cenu než za nové modely. Můžete jej pořídit se slevou až v desítkách procent. Ve většině případů mají původ v předváděcích akcích, z ukončených leasingů nebo byly vráceny v zákonem stanovené lhůtě.

Jednotlivé modely patří do vyšší produktové řady výrobků. Jejich pořizovací cena byla vždy dosti vysoká a může klesnou až o dvě třetiny.

Než jsou notebooky nabídnuty k prodeji, procházejí náročným testováním. Jsou-li odhaleny vadné díly, dochází k jejich okamžité náhradě. Nepřijdete ani o záruku. Ta je na repasované notebooky poskytována v délce 12 měsíců.

Kromě toho jsou repasované notebooky již vyzkoušené, nebudou tedy vykazovat žádné chyby ani vady. Mají v sobě nainstalovanou moderní verzi operačního systému. Pořízením repasovaného notebooku navíc šetříte životní prostředí.

Hledáte-li notebook, který chcete používat pro běžné aktivity, mezi které patří vyhledávání na internetu, e-mailová korespondence, aktivity s kancelářským balíkem, přehrávání hudby, sledování filmů, pro domácí výuku nebo práci na home office, pak je repasovaný notebook ideální volbou

PR článek

Další články autora