- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Kuchyně už není jen místem, kde se vaří.

Jedním z nejoblíbenějších architektonických trendů současnosti je propojení kuchyňského prostoru s obývacím pokojem. Tato kombinace spojuje bydlení, vaření a stolování a otevřená místnost se stává důležitým společenským prostorem. Kuchyně Nolte v sobě spojují funkčnost, minimalistický design a harmonicky sladěné detaily, které z této místnosti činí centrum společenského života. Moderní robotické vybavení a kvalitní řemeslné zpracování dodávají kuchyním Nolte nenapodobitelný charakter a vytvářejí místo, které si zamiluje celá rodina. 

Kuchyně je srdcem domácnosti

V kuchyni trávíme hodně času a pracujeme v ní intenzivněji než v kterékoli jiné místnosti v bytě nebo domě. Není proto velkým překvapením, že této místnosti věnujeme tolik pozornosti a chceme ji zařídit tak, abychom se v ní cítili dobře. Kuchynské linky Nolte jsou navrhovány individuálně s ohledem na osobní preference každého zákazníka, aby odrážely jeho jedinečnost a preferovaný styl. Pečlivě vybrané detaily podporují kvalitu a nezaměnitelný design těchto kuchyní, které často přecházejí do obývacího prostoru a společně tvoří jeden harmonický celek. Kuchyně Nolte najdete také na Slovensku a více informací o nich najdete na webových stránkách PLAAN ARCHITEKTI

Kvalita jako nadčasová hodnota

I kuchyně podléhají vývoji trendů, ale v případě kuchyní Nolte zůstává tradicí vysoká kvalita dodávaných výrobků, poradenství a montážních služeb. V praxi je kuchyně úzce spjata také s opravou vodovodního potrubí nebo kanalizace a kvalita provedení je při těchto činnostech stejně důležitá jako konečný výsledek a jeho stabilita. Kvalitní oprava vodovodného potrubia patří vždy do rukou zkušených řemeslníků, kteří dokáží rychle zasáhnout a ochránit tak i vaši kuchyň. V.K.K. Stav se na tyto činnosti specializuje a opravy vodovodních potrubí, spojovacích ventilů, trubek, čerpadel a dalších podobných zařízení patří k jeho dennímu chlebu.


Sháníte kvalitní vybavení? Podívejte se na nejlepší lednice s mrazákem.


PR článek

Další články autora