- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Ulovte ty nejkrásnější fotky a videa s novým smartphonem vivo x80 Lite

Ani s nadcházejícím koncem léta nemusíte dát sbohem prožitkům, setkání s přáteli či cestování. Samozřejmostí přitom je, pořídit z každé takové akce alespoň jednu fotku či video. Připravte se letos na podzimní dobrodružství včas a zachyťte všechny barvy a zážitky babího léta v maximální kvalitě se smartphonem vivo X80 Lite.

Nejen na sociálních sítích často obdivujeme prakticky dokonalé fotografie a videa z nejrůznějších koutů světa, jejichž autory bychom se chtěli také jednoho dne stát. Pro skvělé snímky nebo dechberoucí videa ale není třeba cestovat do vzdálených zemí a vláčet se s těžkou profesionální technikou. Vždyť i obyčejná procházka podzimním lesem za chalupou nebo svítání u řeky se mohou proměnit v magické momenty, které stojí za to uchovat na fotce či videu. Právě v takových chvílích vám bude po boku stát nejnovější smartphone vivo X80 Lite, který bez problémů zachytí každý detail vašich dní.

Hlavní předností tohoto chytrého telefonu jsou jeho fotografické schopnosti. Zadní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu minimalizuje rozmazaný efekt při focení a zvládne i delší dobu expozice, takže můžete pořídit jasnější fotky a videa i za zhoršených světelných podmínek. Nemusíte se tedy bát brzkého podzimního stmívání, fotky a videa z rodinné sešlosti, večerního tréninku nebo procházky se psem budou vždy výjimečně ostré a jasné.

Smartphone vivo X80 Lite si zamilují všichni uživatelé toužící po naprosto dokonalých fotkách a videích. Díky celé řadě fotografických režimů je možné smartphone přizpůsobit prakticky jakékoliv situaci a přiblížit se kvalitou svých snímků zase o krůček blíž práci profesionálního fotografa.

Pozadu nezůstanete ani v případě, že jste zvyklí pořizovat si selfie v přírodě nebo na setkání s přáteli. Přední 50Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a doplňkovým režimem Noční portrét dokonale zachytí vaše fotky a videa bez ohledu na denní či noční dobu.

Nejen fotkami živ je člověk, a proto je vivo X80 Lite vybaven výkonným procesorem MediaTek a rychlou operační pamětí. Díky této kombinaci spustíte i ty nejnáročnější aplikace a hry bez zbytečného zdržování. Třešničkou na dortu je pak rychlé 44W nabíjení FlashCharge, díky kterému zvládnete zabudovanou 4500mAh baterii nabít z nuly na 60 % výdrže už za půl hodiny.

Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit do 2. října v časově omezené slevě za 9 999 Kč. K nákupu obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru. Po zvýhodněné akci bude model k dispozici za standardní cenu 10 999 Kč.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech

PR článek

Další články autora