- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Máte kvalitní kancelářské křeslo, které vám zajistí zdravé sezení?

Je velmi běžné, že kancelářská křesla nacházíme nejen v kancelářích společností a úřadů, ale i v našich domácnostech. Nejen děti, ale i dospělí usedají i na několik hodin denně k počítačům nebo psacímu stolu. Pracovně, soukromě, za zábavou, za povinnostmi. Pokud ale sedíte na nekvalitní židli nebo jiném typu židle, než je kancelářský typ, můžete začít velmi rychle pociťovat bolesti zad, krku, hlavy i končetin. Kvalitní zdravé sezení je při každodenním používání PC a usedání za psací stůl naprostou nezbytností.

Vyberte si z mnoha typů

Jakmile vstoupíte do obchodu s kancelářským nábytkem, zjistíte, že kancelářské křeslo může mít mnoho podob. Samozřejmě, nejpatrnější budou estetické rozdíly, tvar, barevné provedení… Ale důležité je u kancelářských židlí především to, z jakého materiálu je tvořena jejich kostra, jakou mají nosnost, zda se jim dá polohovat zádová opěrka a sedadlo, jestli mají i područky a opěrku hlavy, zda jsou ergonomicky tvarované nebo třeba z jakého materiálu jsou jejich kolečka a ložiska v nich.

Je dobré si za kancelářskou židli raději připlatit a mít doma kousek, který vám poskytne výbornou oporu, přizpůsobí se vaší výšce, unese vaši váhu a kolečka se nebudou rozpadat po pár projetích se od stolu k tiskárně.

Na webové stránce Hawaj.cz najdete velkou nabídku kancelářských křesel za příznivé ceny. Nechybí zajímavé akce, s nimiž vás nákup přijde na mnohem nižší částku.

Odpočiňte si po náročném dni

Chcete-li si dopřát oddech nejen pro záda, ale pro celé tělo i mysl, může vám velmi dobře posloužit vířivka nafukovací. Že nemáte dostatek prostorů? Umístit ji můžete kamkoli, ať už dovnitř nebo ven, v domě nebo na chalupě.

Navštivte internetový obchod Hawaj a kupte si kvalitní kancelářské křeslo nebo vířivku nafukovací, a vaše záda vám poděkují.

PR článek

Další články autora