- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Porovnání ExpressVPN proti VPNSecure.me: Kterou z nich vybrat?

Koho se vyplatí objednat: ExpressVPN, nebo bude lepší VPNSecure.me? Porovnali jsme obě VPN, konečný výsledek je 8,4/10 – 6,2/10.

Rychlost downloadu a uploadu Express VPN vs VPN Secure Me, kdo lépe sviští?

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o Express VPN a VPN Secure Me.

První jmenovaná v našem testu dosáhla rychlosti 203 Mb/s, druhá VPN dosáhla průměrné hodnoty 34 Mb/s. Express VPN se ukázala být o 169 Mb/s rychlejší v porovnání s VPNSecure.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u Express VPN jsme naměřili 109 Mb/s. VPN Secure Me v průměru dosahovala 34 Mb/s, a tedy je o 75 Mb/s pomalejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 12 ms. Odezvu u VPNSecure.me jsme naměřili průměrných 24 ms. Čím nižší hodnota rychlosti odezvy, tím lépe, takže Express VPN se ukázala být o 12 ms lepší.

Skóre po první disciplíně ExpressVPN vs VPN Secure Me tak činí 7 /10 – 3/10.

Zvládne Express VPN obejít ochranu Netflixu?

Vysoká rychlost je pro odblokování zahraničního Netflixu důležitá, Express VPN tuto funkci má. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, VPN Secure Me Netflix odblokovat nezvládá.

Pokud budete mít VPN, můžete odblokovat videa na YouTube, která jsou v Česku skrytá. VPNSecure.me takovou schopnost má. Porovnávaná VPNka funkci obejití ochrany YouTube videí nabízí.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a Tor. Např. Express VPN poskytuje ochranu úniku DNS a VPNSecure např. nezahrnuje funkci whitelistingu.

V části Funkce je tak skóre 7 /10 ku 7/10.

Jak si vede ExpressVPN v nabídce počtu serverů a zemí?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, ExpressVPN udává 3 000 serverů, v katalogu VPNSecure.me se uvádí 78 serverů. První jmenovaná tak nabízí o 2922 víc .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u VPNSecure dosahuje počtu 32. Druhá z porovnávaných VPN má 94, tedy o 62 víc. V tomto srovnání tak vítězí .

Prověřte si také počet současně připojitelných zařízení, kterých ExpressVPN zvládá 5. VPNSecure.me povoluje současně připojit 5 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku srovnání VPN.

Které platformy nabízí ExpressVPN a které umí VPNSecure.me?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, ExpressVPN umí Android a ochrání zařízení s operačním systémem iOS. VPNSecure.me iPhone ochrání, přístroje s OS Android dokáže ochránit.

Sdílení informací o používání VPN uživatelem s policií se řídí zákony země, kde má společnost své sídlo. ExpressVPN má domov na Britských Panenských ostrovech. Společnost provozující druhou z porovnávaných VPN má sídlo v Austrálii.

Služba Express VPN není v českém překladu, VPNSecure česky taky nastavit nelze.

Ve známkování platforem dosáhla Express VPN známky 10/10 a VPNSecure.me si nese hodnocení 8/10.

Srovnání cen Express VPN : VPNSecure

VPNSecure.me lze předplatit již za 73 Kč měsíčně, druhou VPN si lze předplatit již od 164 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 10/10 pro první VPN a 5 /10 pro druhou jmenovanou.

PR článek

Další články autora