- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Víte, kdy je Světový den laskavosti a jak si ho můžete připomenout?

Pokud se podíváte do podrobného kalendáře světových a mezinárodních dnů, zjistíte, že téměř každý den vás může inspirovat nebo vám něco důležitého připomenout. Světový den laskavosti je navíc zajímavou příležitostí, jak si rozjasnit pošmourný listopadový den a třeba i obdarovat svého partnera. 

Možná jste o Světovém dni laskavosti dosud ani nevěděli, ale laskavost rozhodně stojí za připomenutí. Samozřejmě nejen 13. listopadu, kdy je Světový den laskavosti, ale ideálně každý den. Než si 13. listopad poznamenáte do kalendáře a případně začnete shánět náramky pre páry, které vám ho budou připomínat, zjistěte, co bylo hlavní motivací pro jeho vyhlášení. 

Pojďme společně budovat lepší svět

Světový den laskavosti byl vyhlášen v roce 2000 a jeho hlavním cílem je motivovat a inspirovat lidi k dobrým skutkům a laskavosti vůči sobě navzájem. To je to, co je potřeba k vybudování lepšího světa pro nás všechny. Světový den laskavosti je ideální příležitostí, jak projevit svou obětavost a pomoc nejen svým nejbližším, ale i lidem kolem vás, na kterých vám záleží. 

Světový den laskavosti si můžete připomenout různými způsoby. Milým a nápaditým dárkem můžete udělat něco užitečného ve své komunitě nebo doma s manželem či partnerem. Nebo můžete se svými blízkými společně udělat něco, co vyústí v několik dobrých skutků, které vám bude po letech připomínat vlastná potlač na tričká. A pokud máte děti, nezapomeňte se před nimi zmínit o tomto dni a jeho významu. Každý může přispět k tomu, aby byl svět lepší.

Foto: elements.envato.com

PR článek

Další články autora