- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Tip na Vánoce: difuzér, který poslouchá na slovo

Hledáte něco malého, co učiní domov příjemnějším – potěší vás světlo, lepší vzduch a možná i vůně. Právě takové něco máme právě v redakci.

Generování mlhy je docela intenzivní
Vyrábí mlhu a světlo

VOCOlinc RIPPLE je inteligentní difuzér, který používá k výrobě vodní mlhy ultrazvuk. Přestože je opravdu rozměrově malý, postačí pro místnosti s plochou do 30 m2. Kromě výroby mlhy dokáže zároveň generovat i různobarevné světlo.

No jako by to bylo v redakci magazínu TOUCHIT, kdyby to nemělo připojení k mobilní aplikaci. Připojuje se na domácí Wi-Fi síť (pouze 2,4 GHz) a ovládat se lze přes Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Dokonce ji můžete ovládat hlasem – ať už přes Siri nebo Google asistentku.

Základní části

Zařízení zaujme minimalistickým řešením, přičemž obsahuje tři části. Spodní má tři hardwarová ovládací tlačítka (zapnutí, časovat a podsvícení), zde je i celá elektronická část i 220 ml zásobník na vodu. Do vody můžete dát také esenciální olej rozpustný ve vodě. Nad touto částí je trychtýř a celek uzavírá horní víko s otvorem pro výstup mlhy.

Vodu neohřívá

Prakticky hned po spuštění vidíte zcela jasně vycházející mlhu a je to tenký proužek vodní páry, který se rozpouští v okolním vzduchu. Zvyšuje tak vlhkost v suché místnosti a pokud jste přidali i esenciální olej, tak se jím i vzduch provoní. Zařízení se při provozu neohřívá, ale mířeně bubla.

Světlo nastavíte v aplikaci

S barevným podsvícením to vypadá velmi dobře vypadá v noci. Tuto část je ideální nastavovat pomocí aplikace. Takto si nastavíte jednu ze 16 milionů barev. Plus jsou k tomu ještě světelné efekty. plynulé přecházení mezi barvami nebo blikání. To se nám zdálo poněkud rušivé, ale pomalé přecházení mezi barvami je fajn. Také v aplikaci nastavujete intenzitu mlhy ve dvou stupních.

Stačí i tlačítka

RIPPLE funguje v trvalém provozu 8 hodin, časovačem se ale dá zastavit dříve. Výhodou je, že nemusíte instalovat aplikaci a zřizovat propojení – ty nejdůležitější operace provedete pomocí zmíněných tří tlačítek.

PR článek

Další články autora