- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Využijte potenciál naplno: chytré spojení Samsung zařízení přes jeden účet

Samsung konto je dnes společným jmenovatelem zařízení od této firmy. V tomto článku ukážeme, jak chytře dokážete propojit sluchátka, tablet a chytrý telefon tak, abyste z toho měli co největší užitek.

Také ukážeme, jak snadno lze vyhledat věci, které se rádi ztrácejí – například. sluchátko umístěné mimo pouzdro, chytrý telefon, inteligentní hodinky nebo třeba i obyčejné klíče. A k jejich hledání vám stačí mít u sebe chytrý telefon či tablet, stejně tak lze vyhledat z jakéhokoli počítače s připojením na internet.

Vše ukazujeme názorně iv našem videu:

Skládací telefony

Pojďme ale pěkně po pořádku. Samsung představil řadu nových skládacích telefonů Galaxy Z Fold3 5G a Flip3 5G a jsou to šikovní pomocníci. Zatímco Fold3 je kombinace telefonu a řekněme tabletu, Flip3 je dobře vypadající telefon V-čkového typu, který si pohodlně vložíte do kapsy nebo kabelky.

My k těmto telefonům používáme bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2, která mají výbornou kvalitu zvuku a nastavitelný systém odhlučnění vnějšího okolí. Rovněž do naší výbavy patří tablet Galaxy Tab S7+, na kterém se velmi dobře sledují nebo i stříhají videa.

Jednoduché připojování nositelných zařízení

Sluchátka nebo hodinky z rodiny Galaxy stačí po jejich vybalení z krabice vlastně jen položit do blízkosti Galaxy chytrého telefonu nebo tabletu a samy požádají o připojení. Detaily nastavení připojení můžete určit v aplikaci Galaxy Wearable.

Automatické nalezení sluchátek přes telefon Galaxy Z Fold3 5G
Automatické připojení sluchátek přes telefon Galaxy Z Fold3 5G
Následování zvuku z tabletu na chytrý telefon a zpět

Ideálně se však šikovaná spolupráce Galaxy zařízení vysvětluje na tom, jak se automaticky změní připojení sluchátek mezi telefonem a tabletem. Uvažujme běžný případ z praxe, že sledujeme video na tabletu a zvuk posloucháme přes připojená sluchátka. Je to „pohodka“, kdy si vychutnáváte dobrý obraz a ještě lepší zvuk.

Následně ať přichází volání na váš mobilní telefon připojený k vašemu Samsung kontu. V této chvíli se tak sluchátka od tabletu odpojí a připojí na chytrý telefon. Takto s telefonem a sluchátky pohodlně zrealizujeme telefonický hovor a po jeho ukončení se vracíme zpět ke sledování videa. Sluchátka se tak odpojí od telefonu a sami připojí na tablet, přičemž se pokračuje v přehrávání videa přesně na tom místě, kde jsme jeho sledování předtím přechodně ukončili.

Podmínkou pro úspěšné zrealizování tohoto scénáře je použití stejného Samsung účtu na všech zúčastněných zařízeních a připojení na stejnou Wi-Fi síť. Tyto podmínky lze v domácnosti nebo na pracovišti velmi snadno splnit.

Každý už něco ztratil a tak dobře ví, že ztráta bývá nepříjemná. Nyní však lze ztracené věci vyhledat. V aplikaci SmartThing Find vidíte na tabletu nebo na chytrém telefonu, kde se vaše zařízení nacházejí. Pokud je to možné, lze zařízení prozvonit a takto na sebe upozornit. To lze udělat například. se sluchátky ale i hodinkami, pokud mají stále nabitou baterii.

PR článek

Další články autora