- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Ceníky dodavatelů elektřiny rostou a nedá se tvrdit, že by se nastavený trend měl nějak změnit. Co dělat? Především je důležité, abychom se snažili o efektivnější využití energií v domácnosti. Jinak řečeno, zaměřili se v první řadě na úspory. Meziroční vyúčtování může být výrazně nižší, stačí jen, když budeme mít přehled nad spotřebou. Nejde jen o úsporné žárovky nebo modernější spotřebiče. Otázka je totiž mnohem komplexnější. Chcete vědět, kolik kWh spotřebují konkrétní zásuvky? Pak je odpověď snadná, stačí si tyto hodnoty změřit. K dispozici budete mít podrobné statistiky za poslední den, týden nebo měsíc. A pak už je to vlastně snadné, že?

Ceny energií vás už nemusí trápit

Bylo poslední roční vyúčtování spotřeby elektřiny v hodnotách, které jsou pro vaši domácnost téměř astronomické? Nevzdávat se předem a zkusit najít skryté rezervy, to je určitě výzva. Můžete mít přehled nad každým spotřebičem ve vašem bytě. Jak je to jen možné, ptáte se? Odpověď je jednoduchá, pomůže vám totiž chytrá zásuvka s měřením spotřeby. Kontrolovat můžete odkudkoliv, stačí mít v ruce svůj mobil s příslušnou aplikací, která všechno sleduje. Kdo by nechtěl v dnešní době ušetřit? Další výhodou je velmi nízká spotřeba v pohotovostním režimu, která u tohoto zařízení nepřesáhne ani hranici 1 W. Provoz tohoto zařízení je tedy mimořádně energeticky nenáročný.

Podrobné statistiky a grafy na dosah ruky

Ověřte si, které spotřebiče jsou u vás doma nejúspornější. Zjistěte si, jaké už potřebují vyměnit, protože je jejich energetická náročnost až příliš vysoká. Podobný přehled se hodí vždy, když chcete potěšit svou peněženku. Přehledné statistiky v aplikaci budou výbornou nápovědou do budoucna. Rozhodnutí, jak dále směřovat svou domácnost, je pak už jen na vás. Více informací si můžete snadno najít na cel-tec.cz!

PR článek

Další články autora