- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Dostupný smartphone s prvky vlajkové lodě. Vivo představuje nové V40 SE

Cenově dostupný smartphone nemusí trápit kompromisy. Společnost vivo na český trh přinese nový model z rodiny V, favoritů střední třídy. Nové vivo V40 SE přináší maximálně precizní řemeslné zpracování, efektní design a prvky, na které jsou zákazníci často zvyklí jen u nejdražších vlajkových lodí.

Řada smartphonů vivo V si získala srdce fanoušků po celém světě tím, že přináší jedinečné funkce a inovace, které zlepšují uživatelský zážitek při zachování dostupné ceny. Nový V40 SE s trendy zářivým designem, který byl vytvořený pro každou vaši chvíli, v této filozofii pokračuje inovativním fialovým krytem z veganské kůže Eco Fiber, ultra tenkým designem a kovovým rámem s vysokým leskem.

Právě zmíněný kryt Eco Fiber, dosutpný u fialové varianty Purple Leather, zaujme především inovativním zpracováním a ošetřením. Díky odolnosti vůči skvrnám se nemusíte bát, že smartphone utrpí újmu při každodenních činnostech nebo večerním veselí. Na krytu nezůstanou stopy po ingrediencích, pokud ze smartphonu čerpáte inspiraci z receptů při vaření. Stejně tak se pak nemusíte bát třeba rozlitého červeného vína, pokud bude zábava s přáteli až příliš bujará. Praktická je tato úprava například i kvůli běžnému potu, který na telefonu zanechávají lidské ruce. A samozřejmě – veganská kůže Eco Fiber zaujme i designově. Stejně jako druhá barevná varianta Crystal Black z kompozitního plastu.

Vysokým nadstandardem v rámci třídy je i efektní AMOLED displej Ultra Vision s vysokou obnovovací frekvencí až 120 Hz. Zážitek ze sledování videí nebo filmů pak podporuje dvojice stereo reproduktorů, která povznáší zvukové podání. Moderní technologie pak tepou i uvnitř přístroje. O plynulý zážitek se stará čipset Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 s pokročilou 4nm architekturou a nízkou spotřebou energie. Úsporný procesor doplňuje robustní 5000 mAh baterie a technologie rychlého nabíjení FlashCharge s výkonem až 44 W. S vivo V40 SE vás tedy málo nabití ohrožovat nikdy nebude.

S ohledem na precizní řemeslné zpracování navíc společnost vivo garantuje čtyřletou výdrž baterie. I po letech používání by se tedy nemělo stát, že vás V40 SE nechá neočekávaně na holičkách.

Společnost vivo patří k průkopníkům mobilního fotografování a tuto filozofii ctí i novinka. V40 SE je tedy vybaveno trojitým systémem zadních fotoaparátů s 50MP hlavním a 8MP ultra širokoúhlým fotoaparátem a samozřejmě i předním 16MP fotoaparátem pro pořizování parádních selfies. Nabídku doplňuje bohatá zásoba softwarových doplňků pro fotografování včetně stylů portrétů, efektů bokeh a video režimů. To vše je součástí elegantní a zábavné nadstavby FunTouch 14, postavené na Androidu 14.

Vivo V40 SE v černé a fialové verzi dorazí na český trh už 8. dubna.

PR článek

Další články autora