- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Srovnání hypoték u různých bank. U koho ušetříte nejvíc?

Při vybírání hypotéky by pro vás pochopitelně mělo být naprosto zásadní, kdo vám hypotéku v budoucnosti bude nabízet. Odvíjí se od toho spousta faktorů – od různých smluvních výhod a šance na získání hypotéky, až po její finální finanční výši a pochopitelně také úrokovou sazbu. Dnes vám představíme nejužívanější hypotéky na českém trhu a jejich porovnání.

Pružná hypotéka od Moneta Money bank

Moneta je už dlouholetým standardním členem bankovní obce v České republice. Poskytuje placené účty pro soukromníky i podnikatele s velice dobrými vlastnostmi, zároveň ale také různé spotřebitelské úvěry a především hypotéky, které v poslední době čile propaguje v kočičích televizních reklamách. Pružná hypotéka od Monety získala v letošním roce ocenění pro nejlepší hypoteční úvěr. Je nastaven na maximální hodnotu 80 % ceny jistiny v podobě nemovitosti a bez penále umožňuje splacení až 50 % výše hypotéky v jednom roce. Úroková sazba zde činí nejnižších 1,58 % při jistotě pojištění splácet.

FIO konkuruje pružností hypotéky

I když je hypotéka od Monety nazvaná jako Pružná, tak v tomto ohledu možná o něco vítězí FIO banka. Rozhodně nabízí o poznání vyšší úrok v základní sazbě, tedy 1,72 %. Důležitým faktem ale je, že je zároveň i dynamicky přizpůsobitelný podle toho, o jak vysokou částku jde a zdali již máte část potřebné částky našetřenou. Zde jde úrok srazit až na několikatisícové úspory v rámci jednoho ročního období. Minimální délka hypotéky je zde stanovena na tři roky.

Equabank nabízí největší pohodlí

Mnohem mladší Equa cílí ve všech svých službách na pohodlí svých klientů. Už i samotné založení účtu probíhá kompletně z tepla domova a případné dokumenty k podpisu rovněž doručuje kurýr. Podobně funguje také jejich hypotéka. Ačkoliv nepatří mezi výhodnější, tak pohodlnost při zpracování posudku je pro spoustu lidí naprosto klíčová a v tomto ohledu je Equa těžkým soupeřem.

PR článek

Další články autora